Strelice ← → za listanje, klik na stranicu za povećanje.
13 stranica
Korisni savjeti
- • Katalog možete preuzeti za pregled bez internetske veze
- • Akcije i ponude važeće su samo tijekom aktivnog perioda kataloga
- • Za najnovije informacije o dostupnosti proizvoda kontaktirajte trgovinu
Proizvodi u ovom katalogu
Akcije i sniženja iz kataloga (vrijedi 23. 09. 2026.–29. 09. 2026.) — usporedite cijene s drugim trgovinama.
-59%Nivea Deo sprej za muškarce
150 ml
2,49 €6,09 €Pretraži Nivea Deo sprej za muškarce na Škrtici
-50%Đumbir
1 kg
2,49 €4,99 €Pretraži Đumbir na Škrtici
-50%Agropomper Kupus kiseli rezani
500 g
0,79 €1,58 €Pretraži Agropomper Kupus kiseli rezani na Škrtici
-48%Croissant kakao-vanilija, kakao, marelica
50 g
0,29 €0,56 €Pretraži Croissant kakao-vanilija, kakao, marelica na Škrtici
-43%Rum pločice mini*
182 g
1,99 €3,49 €Pretraži Rum pločice mini* na Škrtici
-43%Okvir za fotografije
1 kom
3,99 €6,99 €Pretraži Okvir za fotografije na Škrtici
-41%Čokolada s jagodom Samo ti, višnjom-jagodom malina Volim te, malina Samo ti
100 g
0,99 €1,69 €Pretraži Čokolada s jagodom Samo ti, višnjom-jagodom malina Volim te, malina Samo ti na Škrtici
-41%Češnjak
250 g
0,99 €1,69 €Usporedi cijene za Češnjak na Škrtici
-40%Baterije
10/1
0,89 €1,49 €Pretraži Baterije na Škrtici- -40%
Papir za zamatanje
1 kom
0,89 €1,49 €Pretraži Papir za zamatanje na Škrtici
-39%Perutnina Ptuj Kobasica pureća Posebna
500 g
1,45 €2,39 €Pretraži Perutnina Ptuj Kobasica pureća Posebna na Škrtici
-39%ToJeTo Majoneza vrečica
ToJeTo, 85 g
0,45 €0,74 €Pretraži ToJeTo Majoneza vrečica na Škrtici
-39%Krpa kuhinjska
1 kom
0,79 €1,29 €Pretraži Krpa kuhinjska na Škrtici
-39%Kinder Čokolada Kinder
150 g
2,39 €3,89 €Pretraži Kinder Čokolada Kinder na Škrtici
-38%Pileća krila
rfs, 1 kg
2,99 €4,79 €Usporedi cijene za Pileća krila na Škrtici
-37%Daska za rezanje
1 kom
1,19 €1,89 €Pretraži Daska za rezanje na Škrtici
-36%Mlinar Kolači domaći fini
290 g
4,29 €6,68 €Pretraži Mlinar Kolači domaći fini na Škrtici
-36%Otvarač za boce tulipan s magnetom
1 kom
1,09 €1,69 €Pretraži Otvarač za boce tulipan s magnetom na Škrtici
-35%SMOKI Flips
225 g
1,59 €2,46 €Pretraži SMOKI Flips na Škrtici
-35%Zorela Grah bijeli
480 g
1,29 €1,99 €Pretraži Zorela Grah bijeli na Škrtici
-35%Otvarač za boce
1 kom
1,29 €1,99 €Pretraži Otvarač za boce na Škrtici
-34%Krpa mikrofibra 6/1
30 x 34 cm
2,29 €3,49 €Pretraži Krpa mikrofibra 6/1 na Škrtici
-34%Sweetly Bomboni
350 g
2,29 €3,49 €Pretraži Sweetly Bomboni na Škrtici
-34%Elephant Trajno slano pecivo, sezam
80 g
0,85 €1,29 €Pretraži Elephant Trajno slano pecivo, sezam na Škrtici
-34%Koestlin Napolitanke voćne kocke, čokolada, classic
740 g
3,49 €5,28 €Pretraži Koestlin Napolitanke voćne kocke, čokolada, classic na Škrtici
-34%Limun
1 kg
0,99 €1,49 €Pretraži Limun na Škrtici
-34%Reggia Tjestenina Fusilli
500 g
0,79 €1,19 €Pretraži Reggia Tjestenina Fusilli na Škrtici
-34%Kviki Snack prženi slani Gric*
200 g
1,59 €2,39 €Pretraži Kviki Snack prženi slani Gric* na Škrtici
-34%Domey Lopatica s metlicom
1 kom
1,59 €2,39 €Pretraži Domey Lopatica s metlicom na Škrtici
-33%NIVEA Gel za tuširanje Creme Care za žene, muškarce
250 ml
1,99 €2,99 €Pretraži NIVEA Gel za tuširanje Creme Care za žene, muškarce na Škrtici
-33%Colgate četkica za zube Extra Clean 1+1 Medium
1 kom
1,99 €2,99 €Pretraži Colgate četkica za zube Extra Clean 1+1 Medium na Škrtici
-33%Herbalis Sapuni tekući za ruke Fresh Spring
800 ml
1,99 €2,99 €Pretraži Herbalis Sapuni tekući za ruke Fresh Spring na Škrtici
-33%Burger pileći panirani
1 kg
7,99 €11,99 €Pretraži Burger pileći panirani na Škrtici
-32%Ceba Kuhinjski ručnici Jumbo
1 rola
1,89 €2,79 €Pretraži Ceba Kuhinjski ručnici Jumbo na Škrtici
-32%abc Sir abc 70% m.m.
Belje, 100 g
1,15 €1,68 €Pretraži abc Sir abc 70% m.m. na Škrtici
-31%CHIO Kikiriki slani, prženi aromatizirani
125 g
1,29 €1,88 €Pretraži CHIO Kikiriki slani, prženi aromatizirani na Škrtici
-31%STOBI MAGNUS Flips
200 g
1,29 €1,88 €Pretraži STOBI MAGNUS Flips na Škrtici
-31%Wise Cat Hrana za mačke
400 g
1,09 €1,59 €Pretraži Wise Cat Hrana za mačke na Škrtici
-31%Ledo Štapići riblji panirani
450 g
3,99 €5,79 €Pretraži Ledo Štapići riblji panirani na Škrtici
-31%Čačkalice
200/1
0,49 €0,71 €Pretraži Čačkalice na Škrtici
-31%Cekin Zabatak pileći podložak
1 kg
3,99 €5,75 €Pretraži Cekin Zabatak pileći podložak na Škrtici
-31%Colgate četkica za zube Big Kids Smiles Soft
1 kom
2,49 €3,59 €Pretraži Colgate četkica za zube Big Kids Smiles Soft na Škrtici
-31%Šunka u ovitku
1 kg
5,69 €8,19 €Pretraži Šunka u ovitku na Škrtici
-30%Cekin Krila pileća panirana
1 kg
7,99 €11,48 €Pretraži Cekin Krila pileća panirana na Škrtici
-30%Super Pawer Poslastica za pse Meaty Strips
120 g
0,69 €0,99 €Pretraži Super Pawer Poslastica za pse Meaty Strips na Škrtici
-30%Čarape ženske
1 kom
1,39 €1,99 €Pretraži Čarape ženske na Škrtici
-30%Lotto Stopalice Lotto Sort
1 pak
3,49 €4,99 €Pretraži Lotto Stopalice Lotto Sort na Škrtici
-30%Fun Time Sladoled Box Kornet 6/1
6 kom (6 x 110 ml)
3,99 €5,69 €Pretraži Fun Time Sladoled Box Kornet 6/1 na Škrtici
-30%Sladoled Joy Quattro
800 ml
3,99 €5,69 €Pretraži Sladoled Joy Quattro na Škrtici
-29%Woosh Sredstvo univerzalno za čišćenje i odmašćivanje
750 ml
1,69 €2,39 €Pretraži Woosh Sredstvo univerzalno za čišćenje i odmašćivanje na Škrtici
-29%Rajčica koncentrat
200 g
0,99 €1,39 €Pretraži Rajčica koncentrat na Škrtici
-28%JOY Sok naranča, jabuka
2 l
1,35 €1,88 €Pretraži JOY Sok naranča, jabuka na Škrtici
-28%DURACELL Baterije Basic AA, AAA
4/1
4,99 €6,89 €Pretraži DURACELL Baterije Basic AA, AAA na Škrtici
-28%Reggia Tjestenina Spaghetti
500 g
0,79 €1,09 €Pretraži Reggia Tjestenina Spaghetti na Škrtici
-27%Woosh Sredstvo za čišćenje stakla
11
1,09 €1,49 €Pretraži Woosh Sredstvo za čišćenje stakla na Škrtici
-27%Kraš Keks čajni kolutići, Kraš, 800 g
800 g
2,99 €4,08 €Pretraži Kraš Keks čajni kolutići, Kraš, 800 g na Škrtici
-27%HRUSK Štapići s kikirikijem
250 g
0,99 €1,35 €Pretraži HRUSK Štapići s kikirikijem na Škrtici
-26%MOGUL Kikiriki slani suho prženi dimljena paprika
130 g
1,09 €1,48 €Pretraži MOGUL Kikiriki slani suho prženi dimljena paprika na Škrtici
-26%MOGUL Kikiriki slani suho prženi
150 g
1,09 €1,48 €Pretraži MOGUL Kikiriki slani suho prženi na Škrtici
-26%Ledo Carska mješavina
400 g
1,99 €2,69 €Pretraži Ledo Carska mješavina na Škrtici
-26%Podravka Senf Estragon
140 g
1,59 €2,15 €Pretraži Podravka Senf Estragon na Škrtici
-26%Vino Graševina
5 L
7,39 €9,98 €Pretraži Vino Graševina na Škrtici
-25%Cikla
1 kg
0,59 €0,79 €Pretraži Cikla na Škrtici
-25%Woosh Sredstvo za čišćenje kupaonice
11
1,49 €1,99 €Usporedi cijene za Woosh Sredstvo za čišćenje kupaonice na Škrtici
-25%Denim Gel za tuširanje Original
250 ml
2,09 €2,79 €Usporedi cijene za Denim Gel za tuširanje Original na Škrtici
-25%Napolitanke Chocolate Cream
420 g
2,39 €3,19 €Pretraži Napolitanke Chocolate Cream na Škrtici
-25%Detetrdžent za rublje Aquamarine Hygienic
1,1 kg
5,99 €7,99 €Pretraži Detetrdžent za rublje Aquamarine Hygienic na Škrtici
-25%Faks Detetrdžent za rublje Gel Color
900 ml
5,99 €7,99 €Pretraži Faks Detetrdžent za rublje Gel Color na Škrtici
-24%Kastelan Vino Malvasia Del Rubicone
1 L
2,49 €3,29 €Usporedi cijene za Kastelan Vino Malvasia Del Rubicone na Škrtici
-24%Keks Petit Beurre
480 g
2,49 €3,29 €Usporedi cijene za Keks Petit Beurre na Škrtici
-24%Plazma Keks mijeveni, 300
300 g
2,35 €3,09 €Usporedi cijene za Plazma Keks mijeveni, 300 na Škrtici
-24%Arborio Riža bijela dugo zrno
2 kg
3,79 €4,98 €Pretraži Arborio Riža bijela dugo zrno na Škrtici
-24%Sok jabuka, višnja
200 ml
0,29 €0,38 €Pretraži Sok jabuka, višnja na Škrtici
-24%Kutija četkice za zube
1 kom
0,29 €0,38 €Pretraži Kutija četkice za zube na Škrtici
-24%Farchioni Maslinovo ulje Extra djevicansko
750 ml
6,49 €8,49 €Usporedi cijene za Farchioni Maslinovo ulje Extra djevicansko na Škrtici
-23%Elektronska svijeća
1 kom
3,29 €4,29 €Pretraži Elektronska svijeća na Škrtici
-23%Bobi Kolači gotove slane, s okusom maslaca
100 g
0,99 €1,29 €Usporedi cijene za Bobi Kolači gotove slane, s okusom maslaca na Škrtici
-23%Violeta Detetrdžent za rublje LDD Protect Black, Color
2,7 L
4,99 €6,49 €Usporedi cijene za Violeta Detetrdžent za rublje LDD Protect Black, Color na Škrtici
-23%Minas kava
175 g
2,99 €3,89 €Pretraži Minas kava na Škrtici
-23%Denim Deo sprej Original
150 ml
2,69 €3,49 €Usporedi cijene za Denim Deo sprej Original na Škrtici
-23%Denim Losion poslije brijanja Original
100 ml
5,39 €6,99 €Usporedi cijene za Denim Losion poslije brijanja Original na Škrtici
-23%Erdinger Weissbier Pivo svijetlo 5% alk.
500 ml
1,69 €2,19 €Usporedi cijene za Erdinger Weissbier Pivo svijetlo 5% alk. na Škrtici
-23%Ornel Omekšivač za rublje No.1
1,5 L
3,09 €3,99 €Usporedi cijene za Ornel Omekšivač za rublje No.1 na Škrtici
-22%Energetski napitak Classic, Green Apple, Peach Lemon, Black Cherry
500 ml
1,39 €1,79 €Pretraži Energetski napitak Classic, Green Apple, Peach Lemon, Black Cherry na Škrtici- -22%
Super Pawer Salama za pse
120 g
1,39 €1,79 €Pretraži Super Pawer Salama za pse na Škrtici
-22%Fineta Šećer u prahu
500 g
1,09 €1,39 €Usporedi cijene za Fineta Šećer u prahu na Škrtici
-22%Namaz margarinski Margarina
Bakina kuhinja, 500 g
1,49 €1,90 €Usporedi cijene za Namaz margarinski Margarina na Škrtici
-21%RADENSKA Voda gazirana Kraljevski vrelec
1,5 l
0,85 €1,08 €Usporedi cijene za RADENSKA Voda gazirana Kraljevski vrelec na Škrtici
-21%Vino Frankovka
1 L
5,75 €7,29 €Usporedi cijene za Vino Frankovka na Škrtici
-21%CHIO Čips crvena paprika, Hot Pepperoni, Čips crni, Čips slani
120 g
1,89 €2,38 €Usporedi cijene za CHIO Čips crvena paprika, Hot Pepperoni, Čips crni, Čips slani na Škrtici
-20%OVO Plastične čaše
50 kom
0,79 €0,99 €Pretraži OVO Plastične čaše na Škrtici
-20%Mlinar Kruh Fit pakirani rezani
420 g
1,99 €2,49 €Usporedi cijene za Mlinar Kruh Fit pakirani rezani na Škrtici
-20%Sok Aloe Vera Natural–, s okusom jagode*, manga*
500 ml
1,99 €2,49 €Usporedi cijene za Sok Aloe Vera Natural–, s okusom jagode*, manga* na Škrtici
-20%Dolce Vita Voćna kaša Blue Blues
200 g
1,19 €1,48 €Usporedi cijene za Dolce Vita Voćna kaša Blue Blues na Škrtici
-19%Nescafe Instant kava
14 g
0,29 €0,36 €Pretraži Nescafe Instant kava na Škrtici
-19%Neri Masline zelene bez koštice DoyPack
1 kg
0,85 €1,05 €Pretraži Neri Masline zelene bez koštice DoyPack na Škrtici
-18%Detetrdžent za sude Ultra Fresh, Original
11
2,19 €2,68 €Pretraži Detetrdžent za sude Ultra Fresh, Original na Škrtici
-18%JANA Voda negazirana limun-limeta
1,5 l
1,39 €1,69 €Usporedi cijene za JANA Voda negazirana limun-limeta na Škrtici
-18%Zdenka Sir topljeni classic Family Pack
Zdenka, 280 g
3,99 €4,85 €Usporedi cijene za Zdenka Sir topljeni classic Family Pack na Škrtici
-18%Sok gazirani, Free*, limeta*
1,5 l
1,69 €2,05 €Pretraži Sok gazirani, Free*, limeta* na Škrtici
-18%Zorela Kukuruz šećerac
285 g
0,99 €1,20 €Usporedi cijene za Zorela Kukuruz šećerac na Škrtici
-17%Blacky Vodka šumsko voče
700 ml
7,09 €8,58 €Usporedi cijene za Blacky Vodka šumsko voče na Škrtici
-17%JOY Sok crvena naranča ACE*, limunada, multivitamin
1,5 l
1,65 €1,99 €Usporedi cijene za JOY Sok crvena naranča ACE*, limunada, multivitamin na Škrtici
-17%Woosh Spužva s abrazivom 2/1
1 pak
0,49 €0,59 €Usporedi cijene za Woosh Spužva s abrazivom 2/1 na Škrtici
-17%Kinder Čokoladno jaje Kinder, Lei Kinder
20 g
1,49 €1,79 €Pretraži Kinder Čokoladno jaje Kinder, Lei Kinder na Škrtici
-17%Jogobella Jogurt tekući
Jogobella, 200 g
0,79 €0,95 €Pretraži Jogobella Jogurt tekući na Škrtici
-17%Lampion suza
8 kom
8,99 €10,79 €Pretraži Lampion suza na Škrtici
-17%Zmajska pivovara Pivo Pale Ale 4% alk. Zmajska pivovara
330 ml
1,99 €2,39 €Usporedi cijene za Zmajska pivovara Pivo Pale Ale 4% alk. Zmajska pivovara na Škrtici
-17%Školska pernica s priborom
1 kom
4,99 €5,99 €Pretraži Školska pernica s priborom na Škrtici
-15%Indijski orah
300 g
4,69 €5,49 €Usporedi cijene za Indijski orah na Škrtici
-14%Jabuka Gala
1 kg
1,19 €1,39 €Pretraži Jabuka Gala na Škrtici
Jastuk standard
1 kom
5,99 €Pretraži Jastuk standard na Škrtici
Staklenka
6/1
2,29 €Pretraži Staklenka na Škrtici
Verona Tava za palačinke
26 cm, 1 kom
11,49 €Pretraži Verona Tava za palačinke na Škrtici
Olovka HB
6/1
0,99 €Pretraži Olovka HB na Škrtici
Olovka kemijska
8/1
1,09 €Pretraži Olovka kemijska na Škrtici
Daneo Alu folija
10 m, 1 kom
1,09 €Usporedi cijene za Daneo Alu folija na Škrtici
Višenamjenski podložak/hvataljka
1 kom
1,29 €Pretraži Višenamjenski podložak/hvataljka na Škrtici
Vrčica sa zipom
20/1
0,89 €Pretraži Vrčica sa zipom na Škrtici
Ugljen briket drveni Premium
2,5 kg
3,49 €Pretraži Ugljen briket drveni Premium na Škrtici
Ugljen drveni
2,5 kg
3,49 €Pretraži Ugljen drveni na Škrtici
Štapići za ražnjiće
25/1
0,39 €Usporedi cijene za Štapići za ražnjiće na Škrtici
Loki Hrana za mačke
415 g
0,59 €Usporedi cijene za Loki Hrana za mačke na Škrtici
Sparky Hrana za pse
415 g
0,59 €Usporedi cijene za Sparky Hrana za pse na Škrtici
Cekin Salama Poliko XXL
1200 g
3,15 €Pretraži Cekin Salama Poliko XXL na Škrtici
Mlijeko trajno 2,8% m.m.
1 L
0,46 €Usporedi cijene za Mlijeko trajno 2,8% m.m. na Škrtici
Hrsk Čips tuba slani, paprika, luk i vrhnje
100 g
1,39 €Usporedi cijene za Hrsk Čips tuba slani, paprika, luk i vrhnje na Škrtici
Sir Gouda
1 kg
4,79 €Usporedi cijene za Sir Gouda na Škrtici
Born Winner Napitak Shake keks i vrhnje
500 ml
2,69 €Pretraži Born Winner Napitak Shake keks i vrhnje na Škrtici
Svinjska lopatica BK*
1 kg
2,89 €Usporedi cijene za Svinjska lopatica BK* na Škrtici
Lino Lada Namaz bijela čokolada Lino Lada, tamna čokolada Lino Lada
350 g
3,79 €Usporedi cijene za Lino Lada Namaz bijela čokolada Lino Lada, tamna čokolada Lino Lada na Škrtici
Pivo svijetlo 5% alk. 4/1
4 x 0,5 l
4,99 €Pretraži Pivo svijetlo 5% alk. 4/1 na Škrtici
Fakin IPA Pivo svijetlo 7% alk. Fakin IPA
330 ml
2,05 €Usporedi cijene za Fakin IPA Pivo svijetlo 7% alk. Fakin IPA na Škrtici
Heineken Pivo svijetlo 5% alk. Heineken
500 ml
1,55 €Usporedi cijene za Heineken Pivo svijetlo 5% alk. Heineken na Škrtici
Karlovačko Pivo svijetlo 5% alk. Karlovačko
6 x 0,5 L
6,99 €Usporedi cijene za Karlovačko Pivo svijetlo 5% alk. Karlovačko na Škrtici
Karlovačko Pivo svijetlo 5% alk. Karlovačko
500 ml
1,05 €Usporedi cijene za Karlovačko Pivo svijetlo 5% alk. Karlovačko na Škrtici
Staropramen Pivo svijetlo 5% alk. Staropramen
500 ml
0,99 €Usporedi cijene za Staropramen Pivo svijetlo 5% alk. Staropramen na Škrtici
Brauer Pivo svijetlo 4,5% alk. Brauer
500 ml
0,65 €Usporedi cijene za Brauer Pivo svijetlo 4,5% alk. Brauer na Škrtici
Carlsberg Pivo svijetlo 5% alk. Carlsberg
4 x 0,5 L
5,29 €Usporedi cijene za Carlsberg Pivo svijetlo 5% alk. Carlsberg na Škrtici
Laško Pivo svijetlo 4,9% alk. Laško
500 ml
0,99 €Pretraži Laško Pivo svijetlo 4,9% alk. Laško na Škrtici
Zlatni Medvjed Pivo svijetlo 5% alk. Zlatni Medvjed
500 ml
1,79 €Usporedi cijene za Zlatni Medvjed Pivo svijetlo 5% alk. Zlatni Medvjed na Škrtici
Čaše 100/1
100 kom
1,59 €Pretraži Čaše 100/1 na Škrtici
Otvarač za boce 2/1
2 kom
0,39 €Pretraži Otvarač za boce 2/1 na Škrtici
PAQ Čaše 25/1
25 kom
1,49 €Pretraži PAQ Čaše 25/1 na Škrtici
1664 Blanc Pivo svijetlo 4% alk. 1664 Blanc
4 x 0,5 L
5,49 €Usporedi cijene za 1664 Blanc Pivo svijetlo 4% alk. 1664 Blanc na Škrtici
Entel Pivo svijetlo 4% alk. Entel
2 l
2,29 €Usporedi cijene za Entel Pivo svijetlo 4% alk. Entel na Škrtici
Grička vještica Pivo tamno 7,5% alk. Grička vještica
500 ml
1,99 €Usporedi cijene za Grička vještica Pivo tamno 7,5% alk. Grička vještica na Škrtici
Carlsberg Pivo svijetlo 5% alk. Carlsberg
400 ml
0,99 €Usporedi cijene za Carlsberg Pivo svijetlo 5% alk. Carlsberg na Škrtici
Grožđe bijelo
1 kg
1,59 €Usporedi cijene za Grožđe bijelo na Škrtici
Pecivo Family
5/1
1,99 €Pretraži Pecivo Family na Škrtici
Kruh Zlatna kora narezani
600 g
2,29 €Pretraži Kruh Zlatna kora narezani na Škrtici
Hura Natura Grožđice
100 g
0,69 €Usporedi cijene za Hura Natura Grožđice na Škrtici
Svinjski kare
1 kg
1,00 €Pretraži Svinjski kare na Škrtici
Pileći file panirani
1 kg
1,35 €Pretraži Pileći file panirani na Škrtici
Oslić filet panirani
1 kg
1,00 €Pretraži Oslić filet panirani na Škrtici
Donut Lino Lada
76 g
0,89 €Pretraži Donut Lino Lada na Škrtici
Grah s hamburgerom
1 kg
0,59 €Pretraži Grah s hamburgerom na Škrtici
Kroket
1 kg
0,79 €Pretraži Kroket na Škrtici
Svinsjko carsko meso
1 kg
3,09 €Pretraži Svinsjko carsko meso na Škrtici
Juneća lopatica BK
1 kg
12,99 €Usporedi cijene za Juneća lopatica BK na Škrtici
Pik Mesni usitpikit pikant
Pik, 300 g
2,69 €Pretraži Pik Mesni usitpikit pikant na Škrtici
Pik Čevapčići grill
Pik, 600 g
4,19 €Usporedi cijene za Pik Čevapčići grill na Škrtici
z bregov Mlijeko trajno 2,8% m.m.
2 l
1,79 €Usporedi cijene za z bregov Mlijeko trajno 2,8% m.m. na Škrtici
Vindija Sir Cheddar, Ementaler
Vindija, 150 g, 1 kg = 17,00 €
2,55 €Usporedi cijene za Vindija Sir Cheddar, Ementaler na Škrtici
Sir Gouda
1 kg
5,29 €Pretraži Sir Gouda na Škrtici
Lino Žitni jastučići Pillows tamni s tamnim punjenjem
Lino, 250 g, 1 kg = 9,96 €
4,09 €Pretraži Lino Žitni jastučići Pillows tamni s tamnim punjenjem na Škrtici
Dukat Jogurt tekući
Dukat, 1 l
1,99 €Pretraži Dukat Jogurt tekući na Škrtici
Dukat Vrhnje kiselo 12% m.m.
Dukat, 200 g, 1 kg = 4,45 €
0,89 €Usporedi cijene za Dukat Vrhnje kiselo 12% m.m. na Škrtici
Vrhnje kiselo domaće za sir 25% m.m.
z bregov, 300 g, 1 kg = 5,63 €
1,69 €Usporedi cijene za Vrhnje kiselo domaće za sir 25% m.m. na Škrtici
Zott Jogurt Jogobella classic mix
Zott, 150 g
0,75 €Usporedi cijene za Zott Jogurt Jogobella classic mix na Škrtici
z bregov Mlijeko kiselo čvrsto 3,2% m.m., Jogurt čvrsti 3,2% m.m.
z bregov, 900 g
2,19 €Usporedi cijene za z bregov Mlijeko kiselo čvrsto 3,2% m.m., Jogurt čvrsti 3,2% m.m. na Škrtici
Gavrilović Kobasica Čajna Premium*
15,99 €Usporedi cijene za Gavrilović Kobasica Čajna Premium* na Škrtici
Jeli Salama Sandwich*
1 kg
16,99 €Pretraži Jeli Salama Sandwich* na Škrtici
Gavrilović Kobasica Tirolska
350 g
4,05 €Usporedi cijene za Gavrilović Kobasica Tirolska na Škrtici
Gavrilović Kobasica Velebitska
800 g
9,19 €Pretraži Gavrilović Kobasica Velebitska na Škrtici
Gavrilović Kobasica Pariška
1 kg
11,29 €Pretraži Gavrilović Kobasica Pariška na Škrtici
Pik Lopatica sjećena
1 kg
5,69 €Pretraži Pik Lopatica sjećena na Škrtici
Cekin Kobasica pileća Posebna
175 g
2,09 €Usporedi cijene za Cekin Kobasica pileća Posebna na Škrtici
Dalmar Kobasica Čajna, Zimska, Srijemska, Kulen narezak
80 g
1,89 €Usporedi cijene za Dalmar Kobasica Čajna, Zimska, Srijemska, Kulen narezak na Škrtici
Pik Kobasica Debrecinka
440 g
3,69 €Usporedi cijene za Pik Kobasica Debrecinka na Škrtici
Podravka Kobasica Kranjska
300 g
5,19 €Usporedi cijene za Podravka Kobasica Kranjska na Škrtici
Podravka Kobasica Češnjovka
250 g
15,96 €Usporedi cijene za Podravka Kobasica Češnjovka na Škrtici
Gala Kobasica Čajna
300 g
3,85 €Pretraži Gala Kobasica Čajna na Škrtici
Gala Narezak mesni
150 g
0,85 €Usporedi cijene za Gala Narezak mesni na Škrtici
Gavrilo Pašteta pileća classic, kokošja
100 g
1,09 €Usporedi cijene za Gavrilo Pašteta pileća classic, kokošja na Škrtici
Podravka Gulaš goveđi
300 g
3,99 €Usporedi cijene za Podravka Gulaš goveđi na Škrtici
Mare Tuna komadi u suncokretovom ulju
3 x 52 g
2,49 €Usporedi cijene za Mare Tuna komadi u suncokretovom ulju na Škrtici
Mare Oslić bez glave
1 kg
4,89 €Usporedi cijene za Mare Oslić bez glave na Škrtici
Vindon Čevapčići pureći, pljeskavice pureće
400 g
3,55 €Usporedi cijene za Vindon Čevapčići pureći, pljeskavice pureće na Škrtici
Pljeskavice
400 g
3,55 €Usporedi cijene za Pljeskavice na Škrtici
Kotanyi Začin za pečenje piletina
40 g
0,79 €Usporedi cijene za Kotanyi Začin za pečenje piletina na Škrtici
Kotanyi Začin Quick&Easy krumpiri
30 g
0,39 €Pretraži Kotanyi Začin Quick&Easy krumpiri na Škrtici
NTL Juha Instant Noodles govedina, povrtna
70 g
0,57 €Usporedi cijene za NTL Juha Instant Noodles govedina, povrtna na Škrtici
NTL Juha Instant Noodles piletina
75 g
0,49 €Usporedi cijene za NTL Juha Instant Noodles piletina na Škrtici
Zlatno polje Valjan rez, Ribana kaša, Fini rezanci
Pretraži Zlatno polje Valjan rez, Ribana kaša, Fini rezanci na Škrtici
Ecofrost Krumpir Pommes Frites
1 kg
1,59 €Usporedi cijene za Ecofrost Krumpir Pommes Frites na Škrtici
Čokoland Mlinci iz centra svijeta
400 g
3,49 €Pretraži Čokoland Mlinci iz centra svijeta na Škrtici
TO JE TO Riža dugo zrno
1 kg
1,89 €Usporedi cijene za TO JE TO Riža dugo zrno na Škrtici
NTL trgovine
Pronađite NTL trgovinu u vašoj blizini
Aljmaš
B.Manastir
BARANJSKO PETROVO SELO
Baranjsko Petrovo Selo
Beketinci
Beli Manastir
NTL - Augusta Senoe 24, Sumarine
minimarket
NTL - K.P.KRESIMIRA IV 24
minimarket
NTL - K.P.Krešimira IV 24A
NTL - KRALJA PETRA SVACICA 130
minimarket
NTL - K. TOMISLAVA 58
minimarket
NTL - OSJECKA 112
minimarket
NTL - Osječka ul. 112
NTL - Ul. kralja Petra Svačića 130
NTL - Zrtava Domovinskog rata 25, Secerana
minimarket
Belica
Belisce
Belišće
Beničanci
Bicko selo
Bilje
Bistrinci
Bizovac
Bocanjevci
Bokšić
Bokšić Lug
Branjina
Breznica Nasicka
Brijest
Brodski Varoš
Brođanci
Budimci
Budinščina
Cadavica
Cepin
Cret
Dakovo
Darda
NTL - Baranjska 39, Ugljes
minimarket
NTL - SV. I.KRSTITELJA 9
minimarket
NTL - Ulica kralja Tomislava 73
NTL - Ulica Kralja Tomislava 73
minimarket
NTL - Ul. Svetog Ivana Krstitelja 9
NTL - Ul. Žrtava domovinskog rata
NTL - Ul. Žrtava domovinskog rata 5
NTL - ZRTAVA DOMOVINSKOG RATA 5
minimarket
NTL - Zrtava Domovinskog rata 77
minimarket
Donja Dubrava
Donje Vratno
Donji Andrijevci
Donji Kućan
Donji Martijanec
Donji Miholjac
NTL - A. HARAMBASICA 50
minimarket
NTL - A.RADICA 67, Sveti Durad
minimarket
NTL - Augusta Harambašića 50
NTL - Kolodvorska 81
minimarket
NTL - Kolodvorska ul. 81
NTL - Mihanoviceva 18
minimarket
NTL - Mihanovićeva ulica 18
NTL - TRG A. STARCEVICA 18
minimarket
NTL - Trg A.Starčevića 18
NTL - Ul. braće Radića 87
NTL - Ulica S. S. Kranjčevića 2
NTL - Ulica S.S. Kranjcevica 2, 31540 Donji Miholjac
minimarket
NTL - Venoseva ul. 7 Rakitovica, Miholjački Poreč
Drnje
Duboševica
Dulovac
Durdenovac
Gašinci
Gorican
Goričan
Gornji Kneginec
Gornji Miholjac
Gradinovec
Habjanovci
Harkanovci
Hodošan
Ivanovac
Ivanovci
Josipovac
Josipovac Punitovački
Kapelna
Klokočevci
Knezevi Vinogradi
Kneževi Vinogradi
Koprivnica
NTL - Antuna Mihanovica 60
minimarket
NTL - Hrvatske Drzavnosti 36, Heresin
minimarket
NTL - Koprivnička ulica 12
NTL - MIKLINOVEC 105 A
minimarket
NTL - Miklinovec ul. 105A
NTL - Potocna 8
minimarket
NTL - Potočna ul. 8
NTL - STAGLINEC
minimarket
NTL - Štaglinec 38C
NTL - Starogradska ul. 2
NTL - Starogradska ulica 2
minimarket
NTL - Stjepana Radica 65
minimarket
NTL - Ul. Antuna Mihanovića 60
NTL - ul. Hrvatske državnosti 36 Herešin
NTL - Ul. Matije Gupca 4 Kunovec
NTL - Ul. Stjepana Radića 65, Glogovac
Koprivnicki Ivanec
Koprivnički Ivanec
Kozarac
Kozice
Krčenik
Kućan Marof
Kućanci
Ladimirevci
Lapovci
Laslovo
Laslovo (Szentlaszlo)
Ludbreg
Lug Subotički
Macinec
Magadenovac
NTL - A.Kacica Miosica 73, Lacici
minimarket
NTL - I.L.RIBARA 0, Benicanci
minimarket
NTL - Kralja Tomislava 76 Golinci
NTL - K.TOMISLAVA 76, Golinci
minimarket
NTL - K.ZVONIMIRA 0, Kucanci
minimarket
NTL - M.GUPCA 77, Radikovci
minimarket
NTL - Ul. Andrije Kačića Miošića 73 Lacići
NTL - V.Nazora 49, Sljivosevci
minimarket
NTL - V.NAZORA 49 Šljivoševci
Mala Subotica
Mali Bukovec
Marijanci
Marjančaci
Markovac Našički
Maruševec
Marčan
Miholjacki Porec
Mikleus
Nasice
Našice
Našička Breznica
Nedelisce
Nedeljanec
Noskovci
Nova Bukovica
Novaki
Novakovec
Oprisavci
Orahovica
Osijek
NTL - A.KANIZLICA 31
minimarket
NTL - Anina 83, Osijek
minimarket
NTL - Bosutsko naselje 0
NTL - BOSUTSKO NASELJE 0
minimarket
NTL - Cvrsnicka 64
minimarket
NTL - Čvrsnička ul. 64
NTL - Divaltova 183, 31000 Osijek
minimarket
NTL - Dobra ulica 2, Brijest, Osijek
minimarket
NTL - DUBROVACKA 10
minimarket
NTL - Dubrovačka ul. 10
NTL - I.GUNDULICA 23
minimarket
NTL - Ilirska 62, 31000 Osijek
minimarket
NTL - Ilirska ul. 62
NTL - J.J.STROSSMAYERA 75-77
minimarket
NTL - Josipa Jurja Strossmayera 75
NTL - Kamila Firingera 12, Osijek
minimarket
NTL - KRSTOVA 54
minimarket
NTL - Krstova ul. 97
NTL - LOSINJSKA 43
minimarket
NTL - Lošinjska ul. 43
NTL - M.DIVALTA 228
minimarket
NTL - Osječka ul. 67A
NTL - Papuk Gore 44
NTL - PAPUK GORE 44
minimarket
NTL - P.E.SAVOJSKOG 38
minimarket
NTL - P.SVACICA 6
minimarket
NTL - P.Svačića 6
NTL - Reisnerova 110, Osijek
minimarket
NTL - Reisnerova Ul. 110
NTL - Ruzina 8, Osijek
minimarket
NTL - Ružina ul. 63
NTL - Ružina ul. 8
NTL - SRIJEMSKA 0
minimarket
NTL - Srijemska ul. 0
NTL - STROSSMAYEROVA 100
minimarket
NTL - Svilajska 36, 31000 Osijek
minimarket
NTL - Svilajska ul. 36
NTL - Sv. Leopolda B. Mandica 266
supermarket
NTL - Sv. Roka 76
NTL - SV.ROKA 76
minimarket
NTL - TRG B.J. JELACICA 28
minimarket
NTL - Trg B.J.Jelačića 28
NTL - TRG LJ.GAJA 5
minimarket
NTL - Trg Ljudevita Gaja 5
NTL - TVRDAVICA 47
minimarket
NTL - Ucka 8
minimarket
NTL - Učka ul. 8
NTL - Ulica Antuna Kanižlića 31
NTL - Ulica Ljudevita Posavskog 7
minimarket
NTL - Ul. Ivana Gundulića 23
NTL - Ul. Josipa Jurja Strossmayera 100
NTL - Ul. Kamila Firingera 12
NTL - Ul. Ljudevita Posavskog bb
NTL - Ul. Martina Divalta 183
NTL - Ul. Martina Divalta 228
NTL - Ul. Svete Ane 83
NTL - Ul. Zeleno polje 9B
NTL - VATROGASNA 12
minimarket
NTL - Vatrogasna ul. 12
NTL - Vijenac Ivana Meštrovića 14
NTL - V.I.MESTROVICA 14
minimarket
NTL - V.K.Sutjeske 7
NTL - V.K.SUTJESKE 7
minimarket
NTL - Zeleno polje 9b, Osijek
minimarket
Petlovac
Piškorevci
Podgajci Podravski
Podgorač
Podravlje
Podravska Moslavina
Podturen
Pozega
NTL - Dubrovacka 65, Pozega
minimarket
NTL - Frankopanska 32, 34000 Pozega
minimarket
NTL - KAMENITA VRATA 2, 34000 Pozega
minimarket
NTL - Njemacka 1, Arslanovci
minimarket
NTL - Stjepana Radica 30
minimarket
NTL - SV.ROKA 39
minimarket
NTL - Tina Ujevica 14, Babin Vir
minimarket
NTL - VANJE RADAUSA 10, 34000 Pozega
minimarket
Požega
Punitovci
Radikovci
Samatovci
Satnica
Satnica Dakovacka
Satnica Đakovačka
Savska Ves
Semeljci
Sesvete
Sigetec
Sivica
Slatina
NTL - A.HEBRANGA 12
minimarket
NTL - BANA JELACICA 34
minimarket
NTL - Bartola Kašića 12
NTL - B.KASICA 12
minimarket
NTL - KOZICE 102, Kozice
minimarket
NTL - K. ZVONIMIRA 167 A
minimarket
NTL - Lipa 75
NTL - LIPA 75
minimarket
NTL - M.GUPCA 59
minimarket
NTL - M.GUPCA 6, Sladojevci
minimarket
NTL - Nikole Šubića Zrinskog 25
NTL - N.S.ZRINSKI 25
minimarket
NTL - PETRA ZRINSKOG 8, G. Miholjac
minimarket
NTL - TRG SV. JOSIPA 2
supermarket
NTL - Ul. Andrije Hebranga 12
NTL - Ul. bana Josipa Jelačića 34
NTL - Ul. kralja Zvonimira 167
NTL - Ul. Matije Gupca 59
NTL - Ul. Matije Gupca 6 Sladojevci
NTL - Ul. Vladimira Nazora 51
NTL - V.NAZORA 51
minimarket
Slavonski Brod
NTL - Augusta Cesarca 65
minimarket
NTL - BANA JELACICA 23, KLOKOCEVIK
minimarket
NTL - Bana Jelačića 23 Klokočevik
NTL - BEBRINA 83
minimarket
NTL - Horvatova 38, Slavonski Brod
NTL - Horvatova 38, Trznica
minimarket
NTL - J.Hilisica 65
minimarket
NTL - J.Hlišića 65
NTL - MALI DOL 2A, 35000 Slavonski Brod
minimarket
NTL - NAS. A.HEBRANGA 9
minimarket
NTL - NAS. A.HEBRANGA 9 ( blok 2 )
NTL - Ul. Augusta Cesarca 65
NTL - Ul. Petra Krešimira IV 43
NTL - Ul. Svetog Lovre 75
NTL - Ul. Vjenceslava Novaka 39
NTL - VJENCESLAVA NOVAKA 39
minimarket
NTL - VLADIMIRA VIDRICA 16
minimarket
NTL - V.Vidrića 16
Soblinec
Sokolovac
Sopje
NTL - Braće Radić 73 Novaki
NTL - Brace Radića 6 Bakić
NTL - BRACE RADICA 73, Novaki
minimarket
NTL - B.RADICA 6, Bakic
minimarket
NTL - DRAVSKA 25 B, Nova Sarovka
minimarket
NTL - Dravska 25 Nova Šarovka
NTL - Josipovo 69
NTL - JOSIPOVO 69, Josipovo
minimarket
NTL - Kralja Tomislava 18
NTL - K.TOMISLAVA 18 A
minimarket
NTL - M.GUPCA 4, Vaska
minimarket
NTL - Ul. Matije Gupca 4 Vaška
Staro Topolje
Stupnički Kuti
Sveti Durd
Sveti Juraj na Bregu
Sveti Juraj u Trnju
Sveti Martin Na Muri
Sveti Martin na Muri
Sveti Urban
Sveti Đurađ
Tenja
Totovec
Trnovec
Trnovec Bartolovecki
Tuhovec
Tvrđavica
Uglješ
Valpovo
NTL - B.RADICA 67, Sag
minimarket
NTL - B. RADICA 9, Ladimirevci
minimarket
NTL - Josipa Jurja Strossmayera 92, 31550 Valpovo
minimarket
NTL - Matije Gupca 18, Marjancaci
minimarket
NTL - STAROVALPOVACKI PUT 0
minimarket
NTL - Starovalpovački put 0
NTL - T.UJEVICA 4
minimarket
NTL - Ul. braće Radića 67 Šag
NTL - Ul. Josipa Jurja Strossmayera 92
NTL - Ul. Ljudevita Gaja 1 Zelčin
NTL - Ul. Tina Ujevića 4
NTL - Vj. Hrv. Republike 5
NTL - VJ. HRV.REPUBLIKE 5
minimarket
Varazdin
NTL - Aleja Kralja Zvonimira 11
minimarket
NTL - Augusta Senoe 12
minimarket
NTL - Dravska 15
minimarket
NTL - Eugena Kumicica 29
minimarket
NTL - Kresimira Filica 39
minimarket
NTL - Marofska 44, Kucan Marof
minimarket
NTL - Trg kralja Petra Svacica 5 (Julija Merlica 15)
minimarket
NTL - Trogirska ulica 2
minimarket
NTL - Ulica Hrvatskih branitelja 13
minimarket
NTL - Varazdinska 49, Donji Kucan
minimarket
NTL - Zagrebacka 15
minimarket