Nema dostupnih nutritivnih informacija za ovaj proizvod.
Oglas
Recenzije proizvoda
Još nema recenzija. Budite prvi koji će napisati recenziju!
Slični proizvodi
ŠUNKA U OVITKU PIVAC
PIVAC
6,49 €
K

K

ŠUNKA U OVITKU PIVAC
PIVAC
8,39 €
K

Šunka u ovitku
Pivac
2,89 € - 3,49 €
J

K

S

Šunka u ovitku
Pivac
5,49 € - 7,24 €
L

K

P

CCA2,4KG PIVAC ŠUNKA U OVITKU
PIVAC
6,99 € - 10,99 €
S

M


Šunka u ovitku
Gavrilović
8,49 € - 29,79 €
K

R

P


Šunka u ovitku
Podravka
7,49 € - 14,39 €
K

K

P


Šunka u ovitku
PIK Vrbovec
3,29 € - 5,85 €
K

P

L

Oglas
Kretanje cijene
Najniža u 365 dana: 6,98 €
6,98 €
6,98 €
Cijena za ŠUNKA U OVITKU PIVAC kreće se oko 6,98 € kroz zadnjih 93 dana koje pratimo. Najniža zabilježena cijena u zadnjih 365 dana iznosila je 6,98 € (25. svibnja 2026.).
Oglas
O proizvodu
ŠUNKA U OVITKU PIVAC je dostupan u 1 trgovini diljem Hrvatske. Trenutne cijene kreću se 6.98€. Proizvod je trenutno na akciji u nekim trgovinama. Dostupno u lancima: Jadranka Trgovina. Gradovi: Mali Lošinj.
Česta pitanja
Koliko košta ŠUNKA U OVITKU PIVAC?▼
Cijena proizvoda ŠUNKA U OVITKU PIVAC iznosi 6.98€ u svim trgovinama gdje je dostupan.
Gdje mogu kupiti ŠUNKA U OVITKU PIVAC?▼
ŠUNKA U OVITKU PIVAC je dostupan u 1 trgovini u Hrvatskoj, uključujući gradove: Mali Lošinj.
U kojim trgovačkim lancima mogu kupiti ŠUNKA U OVITKU PIVAC?▼
ŠUNKA U OVITKU PIVAC možete kupiti u sljedećim trgovačkim lancima: Jadranka Trgovina.
Je li ŠUNKA U OVITKU PIVAC na akciji?▼
Da, ŠUNKA U OVITKU PIVAC je trenutno na akciji u nekim trgovinama. Provjerite popis trgovina kako biste vidjeli aktualne akcijske cijene.
Kolika je bila najniža cijena za ŠUNKA U OVITKU PIVAC u zadnjih godinu dana?▼
Najniža zabilježena cijena u našim podacima za ŠUNKA U OVITKU PIVAC u zadnjih 365 dana iznosila je 6,98 €, zabilježeno 25. svibnja 2026..