Nema dostupnih nutritivnih informacija za ovaj proizvod.
Oglas
Recenzije proizvoda
Još nema recenzija. Budite prvi koji će napisati recenziju!
Slični proizvodi
DIMSI 400 g DUKAT
DUKAT
5,31 €
S


Sir Dimsi
President
3,89 € - 6,99 €
D

T

K

400G PRESIDENT DIMSI
PRÉSIDENT
36,30 €
M

SIR DIMSI SIRELA
10,62 €
S

Sir Dimsi Sirela blok
Sirela
10,61 € - 13,10 €
S

B

SIR DIMSI BLOK PRESIDENT
DUKAT D.D.
8,79 €
T

SIR DIMSI SLICE 150 g DUKAT
SIRELA
2,25 € - 2,49 €
T

B


Sir Dimsi rezani 150 g
President
2,59 € - 4,02 €
D

L

P

Oglas
Kretanje cijene
Najniža u 365 dana: 4,49 €
4,87 €
4,49 €
Cijena za SIR DIMSI 400 g DUKAT (DUKAT) pala je za 8% od 3. listopada 2025. (4,87 €) do 25. kolovoza 2026. (4,49 €). Najniža zabilježena cijena u zadnjih 365 dana iznosila je 4,49 € (27. ožujka 2026.).
Oglas
O proizvodu
SIR DIMSI 400 g DUKAT je dostupan u 3 trgovina diljem Hrvatske. Trenutne cijene kreću se od 4.49€ do 4.87€. Odabirom najpovoljnije trgovine možete uštedjeti do 8%. Dostupno u lancima: Brodokomerc, Tommy. Gradovi: Dražice, Rijeka, Vela Luka.
Česta pitanja
Koliko košta SIR DIMSI 400 g DUKAT?▼
Cijena proizvoda SIR DIMSI 400 g DUKAT kreće se od 4.49€ do 4.87€, ovisno o trgovini. Uspoređujući cijene možete uštedjeti do 8%.
Gdje mogu kupiti SIR DIMSI 400 g DUKAT?▼
SIR DIMSI 400 g DUKAT je dostupan u 3 trgovina u Hrvatskoj, uključujući gradove: Dražice, Rijeka, Vela Luka.
U kojim trgovačkim lancima mogu kupiti SIR DIMSI 400 g DUKAT?▼
SIR DIMSI 400 g DUKAT možete kupiti u sljedećim trgovačkim lancima: Brodokomerc, Tommy.
Koja trgovina ima najjeftiniji SIR DIMSI 400 g DUKAT?▼
Najpovoljnija cijena za SIR DIMSI 400 g DUKAT iznosi 4.49€. Pregledajte popis trgovina iznad kako biste vidjeli gdje je cijena najniža.
Kolika je bila najniža cijena za SIR DIMSI 400 g DUKAT (DUKAT) u zadnjih godinu dana?▼
Najniža zabilježena cijena u našim podacima za SIR DIMSI 400 g DUKAT (DUKAT) u zadnjih 365 dana iznosila je 4,49 €, zabilježeno 27. ožujka 2026..
Kako se mijenjala cijena za SIR DIMSI 400 g DUKAT (DUKAT) u zadnje vrijeme?▼
Od 3. listopada 2025. do 25. kolovoza 2026. cijena za SIR DIMSI 400 g DUKAT (DUKAT) pala je s 4,87 € na 4,49 € (8%).