Mliječni proizvodi i jaja – akcije i cijene
Pregledajte cijene mliječnih proizvoda i jaja na jednom mjestu. Iskoristite najbolje tjedne akcije i osigurajte osnovne namirnice uz maksimalnu uštedu
Mlijeko

-34%
Mlijeko bez laktoze 1 LAmo Essere
1.29 €
0.85 €
0,85 €/L

AKCIJA
Čokoladno mlijeko 500 mlZ bregov 

1.46 €
2,92 €/L
+14

AKCIJA
Mlijeko svježe 3,2% 1 LDukat 

1.19 €
1,19 €/L
+13

AKCIJA
Svježe mlijeko 1,5% 1 LZ bregov 

1.35 €
1,35 €/L
+11

AKCIJA
Mlijeko UHT 2,8% 1 LMilkland 

0.39 €
0,39 €/L

AKCIJA
Svježe mlijeko 3,2% 1 LZ bregov 

1.73 €
1,73 €/L
+13

AKCIJA
Sirutka 1 kgPilos 
0.59 €
0,59 €/kg

AKCIJA
Lagano Jutro čokoladno mlijeko bez laktoze 500 mlDukat 

Svi proizvodi: Mlijeko1.39 €
2,78 €/L
+11

-31%
Napitak od badema bez šećera 1 LAmo Essere Bio
1.29 €
0.89 €
0,89 €/L

AKCIJA
Napitak zob lješnjak 500 mlBoom Box 

1.56 €
3,12 €/L
+4

AKCIJA
Barista zobeni napitak 1 LAlpro 

3.28 €
3,28 €/L
+13

AKCIJA
Napitak čokolada 3 × 250 mlAlpro 
1.25 €
1,67 €/L

AKCIJA
Kokosovo mlijeko 400 mlBlue Dragon 

2.50 €
6,25 €/L
+6

AKCIJA
Napitak zob 1 LO'Plant 

2.29 €
2,29 €/L
+7

AKCIJA
Napitak zob barista 500 mlBoom Box 

1.56 €
3,12 €/L
+2

AKCIJA
Zobeni napitak 100 gLive Free 
Svi proizvodi: Biljna mlijeka i napitci1.69 €
16,90 €/kg
Jogurti i mliječni deserti

-37%
Tekući jogurt 1 kgZelene Doline

1.89 €
1.19 €
1,19 €/kg
+3

-31%
Kefir 480 gLand
1.29 €
0.89 €
1,85 €/kg

-35%
Grčki tip jogurta jagoda 150 g 
0.75 €
0.49 €
3,27 €/kg

-35%
Grčki tip jogurta višnja 150 g 
0.75 €
0.49 €
3,27 €/kg

-35%
Jogurt grčki tip marelica 150 g 
0.75 €
0.49 €
3,27 €/kg

AKCIJA
Grčki jogurt natur 320 gDoline 
1.49 €
4,66 €/kg

AKCIJA
Grčki jogurt mango breskva 125 gDoline 
0.59 €
4,72 €/kg

AKCIJA
Fortia jogurt jagoda grožđe borovnica 330 gVindija 

Svi proizvodi: Jogurti i kefir1.19 €
3,61 €/kg
+8

AKCIJA
Mliječni desert riža vanilija 200 gMuller 

0.65 €
3,25 €/kg
+5

AKCIJA
Puding čokolada sa šlagom 4 × 125 gVindija 

1.49 €
2,98 €/kg
+13

AKCIJA
Choco Loco puding 4 × 125 gVindija 

1.69 €
3,38 €/kg
+14

AKCIJA
Puding vanilija 150 gDr. Oetker 

1.99 €
+1

AKCIJA
Protein puding vanilija 360 gZ bregov 

1.79 €
+9

AKCIJA
Puding čokolada 200 gDr. Oetker 

1.99 €
+1

AKCIJA
Protein desert s rižom 220 gZott 

0.89 €
4,05 €/kg
+2

AKCIJA
Protein puding čokolada 180 gZ bregov 

Svi proizvodi: Mliječni deserti i pudinzi0.95 €
5,28 €/kg
+14
Oglas
Vrhnje i zamjene za vrhnje

-31%
Superior brand 35% 100 ml 
1.29 €
0.89 €
8,90 €/L

-40%
Vrhnje za kuhanje UHT 200 mlLand
0.99 €
0.59 €
2,95 €/L

AKCIJA
Kiselo mlijeko 3,2% 900 gZ bregov 

2.09 €
2,32 €/kg
+12

AKCIJA
Kiselo vrhnje 20% m.m. 180 mlK Plus 
0.49 €
2,72 €/L

AKCIJA
Vrhnje za kuhanje 500 gDukat 

2.79 €
5,58 €/kg
+14

AKCIJA
Vrhnje za kuhanje 20% 500 mlMeggle 

2.89 €
5,78 €/L
+6

AKCIJA
Vrhnje za šlag 36% m.m. 500 mlZ bregov 

3.59 €
7,18 €/L
+12

AKCIJA
Mileram 900 gZ bregov 

Svi proizvodi: Vrhnje3.79 €
4,21 €/kg
+12
Sirevi

-40%
Mascarpone sir 250 gPascoli Italiani
2.49 €
1.49 €
5,96 €/kg

-34%
Sirni namaz 200 gLand
1.49 €
0.99 €
4,95 €/kg

AKCIJA
Sir svježi krem vlasac 200 gABC 
1.99 €
9,95 €/kg

AKCIJA
Krem sir kulen 100 gABC 

1.15 €
11,50 €/kg
+10

AKCIJA
Zagrebački svježi sir 375 gPresident 

2.39 €
6,37 €/kg
+15

AKCIJA
Protein sirni namaz 175 gPhiladelphia 

2.19 €
12,51 €/kg
+3

AKCIJA
Vivis svježi krem sir 100 gVindija 

0.99 €
9,90 €/kg
+13

AKCIJA
Sirni namaz 200 gABC 

Svi proizvodi: Svježi i krem sirevi1.99 €
9,95 €/kg
+1

AKCIJA
Z'bregov Grabancijaš meki sir 350 gVindija 

4.99 €
14,26 €/kg
+12

AKCIJA
Topljeni sir Emmentaler 140 gDoline 
0.99 €
7,07 €/kg

AKCIJA
Brie sir 200 gPresident 

3.79 €
18,95 €/kg
+8

AKCIJA
Kozji mladi meki sir 250 gGabriel 

4.66 €
18,64 €/kg
+1

AKCIJA
Gorgonzola 150 gBallarini 

2.49 €
16,60 €/kg

AKCIJA
Grabancijaš meki sir 5 kgVindija 

3.28 €
0,66 €/kg
+3

Aretos meki bijeli sir 250 gK Plus 
2.65 €
10,60 €/kg

Burrata Bufala 4 × 500 gMetro Chef 
Svi proizvodi: Meki i specijalni sirevi11.24 €
5,62 €/kg

-33%
Manchego tvrdi ovčji sir 1 kg 
26.90 €
17.90 €
17,90 €/kg

-30%
Grand tvrdi sir 12 mjeseci 1 kg 
18.99 €
13.30 €
13,30 €/kg

-33%
Sir Gouda 700 gLand
5.99 €
3.99 €
5,70 €/kg

-25%
Sir tilzit ammer 1 kg 
7.90 €
5.90 €
5,90 €/kg

-40%
Sir Maasdam 150 gLand
1.99 €
1.19 €
7,93 €/kg

AKCIJA
Varaždinec sir 150 gVindija 

2.39 €
15,93 €/kg
+8

AKCIJA
Gorski sir s chili paprikom 340 gCaseus 

5.79 €
17,03 €/kg
+1

AKCIJA
Gouda sir rezani 150 gPresident 

Svi proizvodi: Tvrdi i polutvrdi sirevi2.79 €
18,60 €/kg
+11
Još u kategoriji Sirevi: Mozzarella i sirevi za pizzu Sve u kategoriji Sirevi
Maslac i margarin

-40%
Maslac 500 gLand
3.89 €
2.35 €
4,70 €/kg

AKCIJA
Margarin za kolače 250 gRama 

0.99 €
3,96 €/kg
+6

AKCIJA
Maslac 125 gZ bregov 

1.79 €
14,32 €/kg
+10

AKCIJA
Buttery margarin 400 gMargo 

1.49 €
3,72 €/kg
+9

AKCIJA
Classic margarin 400 gRama 

1.69 €
4,23 €/kg
+11

AKCIJA
Omegol Imuno margarin 225 gZvijezda 

1.39 €
6,18 €/kg
+8

AKCIJA
Maslac 250 gZ bregov 

2.45 €
9,80 €/kg
+13

AKCIJA
Maslac 250 gDoline 
Svi proizvodi: Maslac i margarin1.99 €
7,96 €/kg
Jaja

AKCIJA
Jaja svježa M 10 komK Plus 
1.79 €
0,18 €/kom

AKCIJA
Jaja M razred 15 komLuneta 

3.59 €
0,24 €/kom

AKCIJA
Jaja M 10 komBalticovo 

1.59 €
0,16 €/kom
+1

AKCIJA
Jaja u poklon kutiji 8 kom 
3.00 €
0,38 €/kom

AKCIJA
Jaja M razred 6 komSpar 
1.59 €
0,27 €/kom

Jaja razred L 10 komŽito 

2.65 €

Jaja L 13 kgAro 
43.04 €

BIO jaja 6 kom 
Svi proizvodi: Jaja2.99 €
0,50 €/kom
Oglas













