Slatkiši i grickalice – akcije i cijene
Zasladite se uz pametnu kupnju. Istražite širok izbor slatkiša i grickalica, usporedite cijene među trgovcima i uvijek pronađite najpovoljnije opcije za svoj budžet.
Čokolade i praline

-26%
Čokolada s lješnjacima 130 gDolciando
2.69 €
1.99 €
15,31 €/kg

-31%
Mliječna čokolada 100 gDolciando
1.09 €
0.75 €
7,50 €/kg

-31%
Čokolada s hrskavom rižom 90 gDolciando
1.09 €
0.75 €
8,33 €/kg

-31%
Cokolada ljesnjak 100 g 
1.09 €
0.75 €
7,50 €/kg

AKCIJA
Petit Beurre čokolada 240 gDorina 

2.99 €
12,46 €/kg
+12

AKCIJA
Mliječna čokolada bez šećera 80 gDorina 

2.24 €
28,00 €/kg
+10

AKCIJA
Čokolada riža dark 200 gRiki 

2.50 €
12,50 €/kg
+10

AKCIJA
Chocolate Mousse čokolada 100 gMilka 

Svi proizvodi: Mliječne čokolade1.49 €
14,90 €/kg
+2

-19%
Čokolada za kuhanje 43% 200 g 
2.09 €
1.69 €
8,45 €/kg

AKCIJA
Dessert Chef čokolada za kuhanje 300 gKandit 

4.19 €
13,97 €/kg
+13

AKCIJA
Čokolada za kuhanje dark 46% 150 gDr. Oetker 

1.94 €
12,93 €/kg
+7

AKCIJA
Čokolada 50% kakao 1 kgMetro Chef 
10.21 €
10,21 €/kg

AKCIJA
Čokolada 72% kakao disk 3 kgMetro Chef 
57.98 €
19,33 €/kg

AKCIJA
Čokolada za kuhanje 43% 350 gSweet Chef 

3.49 €
9,97 €/kg

AKCIJA
Dessert Milk čokolada za kuhanje 170 gNestlé 

3.79 €
22,29 €/kg
+2

AKCIJA
Tamna čokolada 100 gNext 
Svi proizvodi: Čokolade za kuhanje i tamne čokolade1.29 €
12,90 €/kg

-31%
Draže bijela čokolada s pistacijom 60 g 
1.29 €
0.89 €
14,83 €/kg

AKCIJA
Toffifee bombonijera 125 gStorck 

1.89 €
15,12 €/kg
+14

AKCIJA
Petits čokoladna bombonijera 125 gMerci 

2.88 €
23,04 €/kg
+4

AKCIJA
Crispy praline 77 gM&M's 

1.63 €
21,17 €/kg
+11

AKCIJA
Mozart kugle 247 gManner 

5.39 €
21,82 €/kg
+1

AKCIJA
Raffaello desert s kokosom 230 gFerrero 

4.99 €
21,70 €/kg
+13

AKCIJA
Petits Crunch bombonijera 125 gMerci 

2.88 €
23,04 €/kg
+4

AKCIJA
Kikiriki bomboni 90 gM&M's 

Svi proizvodi: Praline i čokoladni deserti1.63 €
18,11 €/kg
+12
Još u kategoriji Čokolade i praline: Čokoladice Sve u kategoriji Čokolade i praline
Sezonski mix

AKCIJA
Choco Eggs 70 gM&M's 

1.25 €
17,86 €/kg
+5

AKCIJA
Čokolada 150 gKinder 

1.59 €
10,60 €/kg
+7

AKCIJA
Uskršnji Mix vrećica 130 gMilka 

1.19 €
9,15 €/kg
+1

AKCIJA
Uskrsna vafl punjena jaja 200 gLambertz 

1.99 €
9,95 €/kg

AKCIJA
Bomboni 20 gHurikan 
1.00 €
50,00 €/kg

AKCIJA
Uskrsno jaje 100 gRaffaello 

2.85 €
28,50 €/kg
+3

AKCIJA
Mlijeko Uskrs čokolada 160 gDorina 

1.99 €
12,44 €/kg
+10

AKCIJA
Uskršnje čokoladno jaje XXL 200 gDBA 

Svi proizvodi: Sezonski slatkiši1.45 €
7,25 €/kg
+4
Oglas
Keksi, vafli i kolači

-20%
Speculaas keksi 600 g 
1.99 €
1.59 €
2,65 €/kg

-25%
Integralni keksi 350 gDolciando
1.59 €
1.19 €
3,40 €/kg

-7%
Miješani keksi 200 gDolciando
2.69 €
2.49 €
12,45 €/kg

AKCIJA
Keks 300 gPlazma 

1.90 €
6,33 €/kg
+4

AKCIJA
Digestive keks 2 × 500 gMcVities 

2.50 €
2,50 €/kg
+10

AKCIJA
Spring keks 260 gLambertz 

1.89 €
7,27 €/kg

AKCIJA
Digestive čokolada keks 200 gMcVities 
1.84 €
9,20 €/kg

AKCIJA
Čajni kolutići 420 gLasta 

Svi proizvodi: Suhi keksi1.89 €
4,50 €/kg
+7

-31%
Sendvič keks 42% kakao 500 gDolciando
2.29 €
1.59 €
3,18 €/kg

AKCIJA
Keksi sendvič s čokoladnom kremom 180 gRoshen 

0.79 €
4,39 €/kg
+2

AKCIJA
Štrudla smokva 250 gLasta 

1.99 €
7,96 €/kg
+12

AKCIJA
Double keks 157 gOreo 

1.69 €
10,76 €/kg
+12

AKCIJA
Pan di Stelle keksi 350 gBarilla 

3.61 €
10,31 €/kg
+6

AKCIJA
Choco Cookies Original keksi 200 gKoestlin 

2.08 €
10,40 €/kg
+11

AKCIJA
Duo keks vanilija 500 gBiscoletti 
2.29 €
4,58 €/kg

AKCIJA
Domaćica 500 gKraš 

Svi proizvodi: Punjeni keksi i sendvič keksi3.99 €
7,98 €/kg
+10

-23%
Šlag kokos pločice 6 × 250 gDolciando
2.99 €
2.29 €
1,53 €/kg

AKCIJA
Tortica čokoladna 25 gKraš 

0.39 €
15,60 €/kg
+15

AKCIJA
Krem štapići bijela čokolada 200 gLasta 

1.99 €
9,95 €/kg
+13

AKCIJA
Napolitanke Nougat 840 gKraš 

3.95 €
+12

AKCIJA
Napolitanke lješnjak 750 gBiscoletti 
1.99 €
2,65 €/kg

AKCIJA
Napolitanke Creme 187 gJaffa 

1.29 €
6,90 €/kg
+12

AKCIJA
Napolitanke mliječna čokolada 118 gLoacker 

1.75 €
14,83 €/kg
+4

AKCIJA
Napolitanke naranča preljev 108 gKraš 

Svi proizvodi: Vafli i napolitanke1.49 €
13,80 €/kg
+10
Još u kategoriji Keksi, vafli i kolači: Trajni kolači Sve u kategoriji Keksi, vafli i kolači
Bomboni i žvakaće gume

AKCIJA
Pastile za grlo trešnja limunska trava 75 gMivolis 
0.65 €
8,67 €/kg

AKCIJA
Bomboni Cinnamon & Apple 50 gBarkleys 

1.78 €
35,60 €/kg
+2

AKCIJA
Kiki Tutti Frutti bomboni 400 gKraš 

3.19 €
7,98 €/kg
+13

AKCIJA
Crazy Sours bomboni 95 gSkittles 

1.19 €
12,53 €/kg
+12

AKCIJA
Multicolor Belts gumeni bomboni 90 gVidal 

0.90 €
10,00 €/kg

AKCIJA
Bomboni mentol 80 gKraš 

1.11 €
13,88 €/kg
+13

AKCIJA
Fruit bomboni 9 gPez 

0.26 €
28,89 €/kg
+12

AKCIJA
Noire bomboni 100 gEvropa 

Svi proizvodi: Tvrdi i gumeni bomboni0.79 €
7,90 €/kg
+8

AKCIJA
Životinjsko Carstvo Lizli čokoladna lizalica 15 gKraš 

0.49 €
32,67 €/kg
+13

AKCIJA
Flower Pop lizalica 20 gBaron 

0.19 €
9,50 €/kg

AKCIJA
Lizalica 26 gJuicy Drop Pop 

2.29 €
88,08 €/kg
+5

AKCIJA
Lizalica Easter Čokoladna 35 gDupin 

0.19 €
5,43 €/kg
+2

Lizzy lizalicaDietpharm 
1.45 €
1,45 €/kom

Lizalica dudica 100 × 8 gBelinda 
16.43 €
20,54 €/kg

Melody Pops lizalica 15 gChupa Chups 

0.55 €
36,67 €/kg
+11

Mallow 25 gLiza 

Svi proizvodi: Lizalice1.19 €
47,60 €/kg

AKCIJA
Refreshers Peppermint žvakaće gume 67 gOrbit 

0.95 €
14,18 €/kg
+13

AKCIJA
Bubblemint žvakaće gume 64 gOrbit 

2.89 €
45,16 €/kg
+13

AKCIJA
Sweetmint žvakaće gume 64 gOrbit 

2.89 €
45,16 €/kg
+11

AKCIJA
Extreme žvakaće gume 64 gAirwaves 

2.89 €
45,16 €/kg
+14

AKCIJA
White Freshmint žvakaće gume 64 gOrbit 

2.89 €
45,16 €/kg
+11

AKCIJA
Žvakaće gume Blackmint 64 gAirwaves 

2.89 €
45,16 €/kg
+13

AKCIJA
Refreshers Spearmint žvakaća guma 67 gOrbit 

2.15 €
32,09 €/kg
+13

AKCIJA
Black Currant žvakaće gume 64 gAirwaves 

Svi proizvodi: Žvakaće gume2.89 €
45,16 €/kg
+14
Čips i slane grickalice

-24%
Čips paprika 250 g 
1.69 €
1.29 €
5,16 €/kg

AKCIJA
Čips zelena paprika/jalapenoChio 

1.49 €
+8

AKCIJA
Slani čips 130 gLay's 

0.99 €
7,62 €/kg
+1

AKCIJA
Livity čips od riže 60 gB.Yond 

1.19 €
19,83 €/kg
+2

AKCIJA
Original čips 165 gPringles 

1.99 €
12,06 €/kg
+16

AKCIJA
Čips paprika 170 gDr. Schar 

3.55 €
20,88 €/kg
+3

AKCIJA
Čips od riže cheddar i chutney 60 gB.Yond 

1.19 €
19,83 €/kg
+9

AKCIJA
Cheesy Fries čipsChio 

Svi proizvodi: Čips1.49 €
+8

-25%
Snack od kukuruza Pizza 120 gMambo Kids
0.92 €
0.69 €
5,75 €/kg

AKCIJA
Kukuruz pečeni slani 60 gNatura 

1.04 €
17,33 €/kg
+7

AKCIJA
Flips Original 50 gPom-Bär 

0.99 €
19,80 €/kg
+15

AKCIJA
Kokice 3 × 100 gBobi 

2.09 €
6,97 €/kg
+2

AKCIJA
Flips kukuruz 28 gGerber 

1.71 €
61,07 €/kg
+2

AKCIJA
Flips 270 gBobi 

1.39 €

AKCIJA
Pomsticks slani 85 gLorenz 

1.99 €
23,41 €/kg
+9

AKCIJA
Original flips 2 × 100 gPom-Bär 

Svi proizvodi: Smoki, flips i ekstrudirani proizvodi1.90 €
9,50 €/kg
+3

AKCIJA
Salinis štapići 75 gDr. Schär 

2.12 €
28,27 €/kg
+4

AKCIJA
Slani štapići 220 gSaltas 

1.39 €
6,32 €/kg
+15

AKCIJA
Twist rajčica i kim grickalice 180 gElephant 

1.59 €
8,83 €/kg
+7

AKCIJA
Slani štapići 95 gTrik 

0.55 €
5,79 €/kg
+2

AKCIJA
Pereci XXL 300 gKviki 

1.90 €
6,33 €/kg
+11

AKCIJA
Lomljeni krekeri med senf luk 75 gElephant 

0.99 €
13,20 €/kg
+6

AKCIJA
Grissini mini kikiriki 70 gNutribella 

0.69 €
9,86 €/kg
+5

AKCIJA
Ribice slane 100 gBobi 
Svi proizvodi: Slani štapići i pereci0.79 €
7,90 €/kg
Još u kategoriji Čips i slane grickalice: Krekeri, Slani orašasti plodovi i sjemenke Sve u kategoriji Čips i slane grickalice
Oglas













