Kruh i pekarski proizvodi – akcije i cijene
Pronađite najpovoljniji kruh i pekarske proizvode uz Škrticu. Usporedite cijene u svim omiljenim trgovinama i ostvarite značajne uštede pri svakoj kupovini svježih namirnica
Kruh

-30%
Kruh kukuruzni 500 gMlinček

1.29 €
0.90 €
1,80 €/kg
+1

AKCIJA
Kruh Panj 500 gGradska pekara Bjelovar 
1.57 €
3,14 €/kg

AKCIJA
Fini domaći narezani kruh 700 gKlara 

1.69 €
2,41 €/kg
+9

AKCIJA
Kruh trajni bijeli 400 gRoberto 

1.26 €
3,15 €/kg
+5

AKCIJA
Zlatna Kora narezani kruh 600 gKlara 

1.69 €
2,82 €/kg
+8

AKCIJA
Panbauletto bijeli kruh 300 gNutrifree 

1.90 €
6,33 €/kg
+2

AKCIJA
Kruh baguett 220 gPekara 801 
0.65 €
2,95 €/kg

AKCIJA
Kruh bijeli bez glutena 190 gBalviten 

Svi proizvodi: Bijeli kruh1.40 €
7,37 €/kg
+9

AKCIJA
Agramer kruh narezani 500 gKlara 

1.09 €
2,18 €/kg
+6

AKCIJA
Primorski kruh 500 gMlinar 

1.65 €
3,30 €/kg
+1

AKCIJA
Kruh minhenski miješani 600 g 

1.02 €
1,70 €/kg

AKCIJA
Kruh primorski 500 gMlinar 

1.59 €
3,18 €/kg

AKCIJA
Rustika kruh narezani 500 gKlara 

1.65 €
3,30 €/kg
+9

Panonski miješani pšenični kruh 600 gPekar Tomo 

1.55 €
2,58 €/kg
+1

Lovački domaći kruh 400 g 
0.99 €
2,47 €/kg

Bakin kruh 400 gPekar 

Svi proizvodi: Polubijeli i crni kruh1.89 €
4,73 €/kg

AKCIJA
Raženi kruh sa suncokretom 500 gMestemacher 

1.90 €
3,80 €/kg
+10

AKCIJA
Kruh integralni 400 gIl Buon Pane 

1.29 €
3,23 €/kg
+3

AKCIJA
Kruh sa sjemenkama 500 gK-Classic 
1.46 €
2,92 €/kg

AKCIJA
Eko kruh classic 400 gSchnitzer 
0.95 €
2,37 €/kg

AKCIJA
Proteinski bijeli kruh 200 gMestemacher 

1.50 €
7,50 €/kg
+2

AKCIJA
Kukuruzni miješani kruh 600 gKlara 

1.79 €
2,98 €/kg
+8

AKCIJA
Pan Bauletto integralni kruh 400 gBarilla 

1.76 €
4,40 €/kg
+8

AKCIJA
Kruh sa sjemenkama 500 gKlara 

Svi proizvodi: Kruh s sjemenkama i integralni1.79 €
3,58 €/kg
+7
Još u kategoriji Kruh: Specijalne vrste kruha Sve u kategoriji Kruh
Peciva

AKCIJA
Kroasan kakao 65 g7 Days 

0.69 €
10,62 €/kg
+4

AKCIJA
Croissant Nutella 4 komFerrero 

3.89 €
+5

AKCIJA
Buhtle čokolada 250 gCake Mania 

1.79 €
7,16 €/kg
+11

AKCIJA
Muffin čokolada bez glutena 65 gSchär 

1.40 €
21,54 €/kg
+8

AKCIJA
Midi kroasan kakao-vanilija 60 g7 Days 

0.69 €
11,50 €/kg
+15

AKCIJA
Kroasan čokolada lješnjak 270 gToday 

1.31 €
4,85 €/kg
+1

AKCIJA
Midi kroasan kakao kokos 80 g7 Days 

0.89 €
11,13 €/kg
+3

AKCIJA
Kroasan mini vanilija 185 g7 Days 

Svi proizvodi: Slatka peciva1.85 €
10,00 €/kg
+3

-35%
Lisnato štangica sir-šunka 90 g 
0.69 €
0.45 €
5,00 €/kg

-16%
Lisnati prutići s maslinama 180 gTre Mulini
1.29 €
1.09 €
6,06 €/kg

-32%
Burger brioche pecivo 120 g 
0.59 €
0.40 €
3,33 €/kg

AKCIJA
Sourdough focaccina 350 g 
1.28 €
3,66 €/kg

AKCIJA
Pecivo sa sjemenkama 250 gMlinar 

1.29 €
+3

AKCIJA
Hamburger peciva bez glutena 140 gLive 
1.99 €
14,21 €/kg

AKCIJA
Žemlja 180 gK Plus 
0.75 €

AKCIJA
Rolica pizza 80 gPan Pek - Neto Neto 
Svi proizvodi: Slana peciva0.66 €
8,25 €/kg

-29%
Krafna marelica 60 g 
0.55 €
0.39 €
6,50 €/kg

AKCIJA
Princes krafne 200 gPavone 

3.49 €
17,45 €/kg
+9

AKCIJA
Donut Triple Choco 60 gJaffa 

0.89 €
14,83 €/kg
+13

AKCIJA
Donut Choco Cream 75 gJaffa 

0.89 €
11,87 €/kg
+11

Donut čokolada punjeni 71 g 
0.69 €
9,72 €/kg

Donut jagoda punjeni 73 g 
0.85 €
11,64 €/kg

Mini donut punjeni pistacija 25 g 
0.55 €
22,00 €/kg

Mini krafna bijela čokolada 25 g 
Svi proizvodi: Krafne i američke krafne0.39 €
15,60 €/kg
Još u kategoriji Peciva: Burek i pite Sve u kategoriji Peciva
Oglas
Tost, dvopek i mrvice

AKCIJA
Grissini Torinesi 200 gMulini 
1.79 €
8,95 €/kg

AKCIJA
Kreker mak i morska sol 245 gWasa 

1.60 €
6,53 €/kg

AKCIJA
Toast s maslacem 500 gGrano Doro 
1.29 €
2,58 €/kg

AKCIJA
Savoiardi piškote bez glutena 200 gSchär 

5.03 €
25,15 €/kg
+3

AKCIJA
Pan Care tost 285 gBarilla 

1.19 €
4,18 €/kg
+3

AKCIJA
Prepečenac Crisp Rolls Classic 250 gNaturel 

1.59 €
6,36 €/kg
+5

AKCIJA
Pan Bauletto bijeli tost 400 gMulino Bianco 

1.49 €
3,72 €/kg
+11

AKCIJA
Krušne mrvice sa sezamom 500 gMoj Kruh 

Svi proizvodi: Tost, dvopek i mrvice1.28 €
2,56 €/kg
+1
Kolači i torte

-31%
Čupavci 480 gKolači

5.49 €
3.79 €
7,90 €/kg
+1

-25%
Malina kokos kolač 85 g 
1.19 €
0.89 €
10,47 €/kg

-18%
Čoko-kokos kolač 119 g 
1.33 €
1.09 €
9,16 €/kg

AKCIJA
Francuska krempita 400 g 
4.19 €
10,48 €/kg

AKCIJA
Kremšnita 400 gOho! 
3.09 €

AKCIJA
Kore za kolače Mađarica 440 gBio Plod 

1.79 €
4,07 €/kg
+10

AKCIJA
Muffini 380 gDr. Oetker 

2.49 €
6,55 €/kg
+8

AKCIJA
Almondy torta lješnjak 400 gMilka 

Svi proizvodi: Kolači i torte5.99 €
14,98 €/kg
+3
Oglas













